Lumea unde jur ca te voi proteja

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Melancolia si placerea sunt cuceritoarele trupului meu

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Melancolia si placerea sunt cuceritoarele trupului meu   Joi Iun 25, 2009 1:24 pm

Eram in gradina adormita pe o banca langa un morman mare de flori multicolore .
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Melancolia si placerea sunt cuceritoarele trupului meu   Joi Iun 25, 2009 1:28 pm

Ratacea pe carari,framantand intre degete un trandafir sangeriu.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Melancolia si placerea sunt cuceritoarele trupului meu   Joi Iun 25, 2009 1:32 pm

Din greseala m-am dat mai incolo si am cazut .O busitura zdravana se auzi in gradina , acea cazatura o provocase.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Melancolia si placerea sunt cuceritoarele trupului meu   Joi Iun 25, 2009 1:34 pm

O auzi si,in mod normal merse sa vada ce se intamplase.
-Esti in regula?se apropie de ea,privind ingrijorat.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Melancolia si placerea sunt cuceritoarele trupului meu   Joi Iun 25, 2009 1:37 pm

-Auci, cred ca nu .Posibil sa imi fi rupt ceva ...spun eu incercand sa ma ridic.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Melancolia si placerea sunt cuceritoarele trupului meu   Joi Iun 25, 2009 1:38 pm

Se oferi sa o ajute sa se ridice,sprijinind-o.
-Unde te-ai lovit ?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Melancolia si placerea sunt cuceritoarele trupului meu   Joi Iun 25, 2009 1:45 pm

-Huh...eram rosie in obraji...etoo...a...aici,spun eu aratand in apropriere de mijloc .
Eram totusi in rochie .
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Melancolia si placerea sunt cuceritoarele trupului meu   Joi Iun 25, 2009 1:53 pm

-S-ar putea sa fie doar o mica zgarietura insa ... ca sa evitam ceva mai grav ...
Isi puse mana pe mijlocul fetei,acoperindu-i cu degetele zona ranita.O lumina alba,calduta,ii inconjura palma,vindecandu-o usor pe fata.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Melancolia si placerea sunt cuceritoarele trupului meu   Joi Iun 25, 2009 1:58 pm

-Uh,spun eu .E mai bine multumesc ,spun si il pup pe coltul guri apoi ii zambesc ridicandu-ma .Cred ca imi aduc patul aici ,in loc sa dorm pe bancuta.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Melancolia si placerea sunt cuceritoarele trupului meu   Joi Iun 25, 2009 2:00 pm

-Nici o problema,ii zambi baiatul.Mai ai nevoie de ceva?
Se aseza si el pe banca,aducandu-si aminte de trandafirul pe care il mai avea inca in mana.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Melancolia si placerea sunt cuceritoarele trupului meu   Joi Iun 25, 2009 2:02 pm

-Nu, spun eu asezandu-ma langa el .Of, inca imi este somn ,te deranjeaza daca pun capul pe umarul tau ?
Zambesc si il privesc calma.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Melancolia si placerea sunt cuceritoarele trupului meu   Joi Iun 25, 2009 2:04 pm

-Nici o problema.
O ajuta sa se sprijine de umarul sau,prinzandu-i mijlocul cu mana sa stanga si privind cerul.Dadu drumul trandafirului din mana,lasandu-l sa cada pe carare.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Melancolia si placerea sunt cuceritoarele trupului meu   Joi Iun 25, 2009 2:09 pm

-Esti un dragut ,sper sa te cunosc mai bine Smile...spun eu zambind si punand mana pe pieptul lui si inchizand ochi.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Melancolia si placerea sunt cuceritoarele trupului meu   Joi Iun 25, 2009 2:14 pm

-Mi-ar face placere,ii zambi Luca inca o data,punandu-si cealalta mana pe banca si sprijinindu-se.
Ingana in soapta cateva cuvinte intr-o alta limba.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Melancolia si placerea sunt cuceritoarele trupului meu   Joi Iun 25, 2009 2:16 pm

Am adormit rasufland usor aerul si tinandu-l strans cu un chip calm , dar unul trist .
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Melancolia si placerea sunt cuceritoarele trupului meu   Joi Iun 25, 2009 2:17 pm

O privea din cand in cand,continuand sa murmure cateva cuvinte straine.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Melancolia si placerea sunt cuceritoarele trupului meu   Joi Iun 25, 2009 2:26 pm

Dupa cateva minute am strans tare de camasa lui facand gauri mari cu unghile si tip ,transpirata si respirand greu avand un mare cosmar.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Melancolia si placerea sunt cuceritoarele trupului meu   Joi Iun 25, 2009 2:29 pm

Isi dadu seama de toate acestea din reactia fetei,asa ca ii trecut usor mana peste chip,incercand sa o trezeasca.
-Réveilles-tu, Sakki,ii sopti el.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Melancolia si placerea sunt cuceritoarele trupului meu   Joi Iun 25, 2009 2:45 pm

Mi-am deschis ochi ingrozita de parca moartea imi dorea sufletul cu lacrimi de sange la ochi si tremurand foarte rau .
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Melancolia si placerea sunt cuceritoarele trupului meu   Joi Iun 25, 2009 4:59 pm

Bella statea undeva in apropierea celor doi . Statea pe jos, sprijinindu-se de un copac . In urechi avea castile de la mp4, iar in mana avea o carte pe care o citea .
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Melancolia si placerea sunt cuceritoarele trupului meu   Vin Iun 26, 2009 5:46 am

-Scuze ca te-am trezit,insa mi-am inchipuit ca visai ceva urat,zise el incet.Ce s-a intamplat ?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Melancolia si placerea sunt cuceritoarele trupului meu   Vin Iun 26, 2009 5:52 am

Lasa cartea jos , apoi se ridica n picioare , uitandu-se in jurul ei .
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Melancolia si placerea sunt cuceritoarele trupului meu   Vin Iun 26, 2009 12:07 pm

-Nimic, chiar nimic...spun eu cu o voce trista,iar corpul imi tremura rau.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Melancolia si placerea sunt cuceritoarele trupului meu   

Sus In jos

Melancolia si placerea sunt cuceritoarele trupului meu
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Horoscopul chinezesc pe 2012
» ZODIA BERBECULUI
» Alimentatie sanatoasa sau periculoasa?
» Ce creatura mitologica esti?
» ZODIA VARSATORULUI

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Guardian Angel :: Academia Angel :: Gradina Botanica-
Mergi direct la: